PAYLAŞ

Vidanjör İhtiyacınıza tam anlamıyla karşılık veren BAŞARI VİDANJÖR 7/24 Hizmetinizde.

Mutfak tıkanıklığı genellikle ev hanımlarının problemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz BAŞARI VİDANJÖR olarak sizleri bu dertten kurtarmak için geliştirdiğimiz projemiz ile güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Sebze kabukları, yağlar bu tıkanıklığın en temel sebebidir. Günlük kullanımlarda bunlara her ne kadar da uğraşsak da çaba göstersekde engel olamayız. Eğer bu tarz bir sıkıntı ile başbaşa iseniz iletişim menüsündeki numara ve adreslerimizden bizlere ulaşım sağlayarak servis imkanından yararlanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden en yakın subemizden sizlerin adresinde olacağız. Deyatlı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Manavgat Baca Temizleme

 Hemen hemen her kış yapılması gerekenlerden birisi olan ve çok fazla önemli olan temizliklerden biriside baca temizlemedir. Evinizde bulunan soba bacalarının düzenli ve profosyonel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde çok ciddi manada problemler doğurabilir. Eski usul baca temizleme yöntemlerine Son!. Artık çatıdan kiloluk atmalar, demir sokmalar, ateş yakmalar, kendinizi ve evinizi tehlikeye atmalar artık tarihe karıştı. Firmamız son teknolojik makina ve robotlar ile kısa sürede sizlerin problemli olan bacalarını tozsuz dumansız sıfır tehlike ile 4-4 lük bir temizlik yaparak sizlerin kış boyunca rahat rahat kullanıma hazır bir bacaya kavuşturuyor. Detaylı bilgi için bizi arayınız…

Alanya Vidanjör

 Alanya iki ve Alanya ilçesinde bulunan bütün mahallelerde etkin bir Vidanjör hizmeti sunarak sizlere günün her saati tıkanıklıkta çıkma konusunda profesyonel bir hizmet hizmet vermekteyiz.  gerekli araba tıkanıklığı gerekse tuvalet tıkanıklıklarında firmamız yoğun birşekilde çalışarak siz alanya halkına 7/24 tıkanıklık açma servisi sunmaktayız.

BİR CEVAP BIRAK